Grafik zajęć Fitness

 

Rodzaj zajęć / dzień tygodnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
PILATES 20:00
FIT CARDIO/FAT BURNING 19:00
20:00
19:00
20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP 20:00
JOGA 19:00
KARATE KYOKUSHIN (DZIECI): I grupa – 17:00
II grupa – 18:00
I grupa – 17:00
II grupa – 18:00

Zajęcia Fitness

Pilates

PILATES to kompleksowy  trening całego ciała w skład którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych między innymi jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni połączone z prawidłowym oddychaniem. Metoda ta jest ukierunkowana na wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu, które stabilizują kręgosłup, poprawę postawy, uelastycznienie ciała, obniżenie poziomu stresu oraz zwiększenie świadomości własnego ciała

Ćwiczenia te skierowane są do wszystkich osób które pragną wzmocnić i uelastycznić mięśnie oraz poprawić szeroko pojęty stan zdrowia i kondycję fizyczną.

Total Body Condition

TBC to zajęcia fitness, których głównym celem jest kształtowanie siły i wytrzymałości mięśni, poprawa ogólnej kondycji fizycznej całego ciała. W tego typu zajęciach wykorzystuje się przybory takie jak elastyczne taśmy, ciężarki dłoniowe, obciążniki na przeguby rąk i nóg, platformy do step aerobiku.

Fit Cardio

FIT CARDIO to zajęcia fitness oparte o ćwiczenia aerobowe. Maksymalne spalanie zbędnych kalorii w krótkim czasie. Zalecane dla osób które chcą zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić swoją wydolność i kondycje fizyczną.

Zdrowy kręgosłup

GIMNASTYKA ZDROWY KRĘGOSŁUP  to zajęcia ruchowe oparte o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające mięśnie przykręgosłupowe i całych pleców. Zajęcia z elementami korektywy i rehabilitacji o spokojnej intensywności, zalecane przy bólach i problemach z kręgosłupem. Zajęcia te zalecamy wszystkim osobom dbającym o prawidłową postawę i dobrą kondycję swojego kręgosłupa.

Joga

JOGA to ćwiczenia oparte na wykonywaniu pewnych sekwencji ruchów, pozycji oraz ćwiczeń oddechowych wpływających na samopoczucie oraz kondycję fizyczną.Zalecane dla wszystkich bez wyjątku, a szczególnie tych osób które pragnących się wyciszyć a jednocześnie zadbać o kondycje fizyczną.