Grafik zajęć Fitness

 

Rodzaj zajęć / dzień tygodnia Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
PILATES 19:30
FIT CARDIO/FAT BURNING 20:00 20:00
ZDROWY KRĘGOSŁUP 19:30
KARATE KYOKUSHIN (DZIECI): (0 – 4 lat) – 17:00
(6 – 18 lat) – 18:00
(6 – 18 lat) – 18:00

Zajęcia Fitness

Pilates

PILATES to kompleksowy  trening całego ciała w skład którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych między innymi jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni połączone z prawidłowym oddychaniem. Metoda ta jest ukierunkowana na wzmocnienie mięśni brzucha i grzbietu, które stabilizują kręgosłup, poprawę postawy, uelastycznienie ciała, obniżenie poziomu stresu oraz zwiększenie świadomości własnego ciała

Ćwiczenia te skierowane są do wszystkich osób które pragną wzmocnić i uelastycznić mięśnie oraz poprawić szeroko pojęty stan zdrowia i kondycję fizyczną.

Fit Cardio

FIT CARDIO to zajęcia fitness oparte o ćwiczenia aerobowe. Maksymalne spalanie zbędnych kalorii w krótkim czasie. Zalecane dla osób które chcą zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić swoją wydolność i kondycje fizyczną.

Zdrowy kręgosłup

GIMNASTYKA ZDROWY KRĘGOSŁUP  to zajęcia ruchowe oparte o ćwiczenia wzmacniające i rozciągające mięśnie przykręgosłupowe i całych pleców. Zajęcia z elementami korektywy i rehabilitacji o spokojnej intensywności, zalecane przy bólach i problemach z kręgosłupem. Zajęcia te zalecamy wszystkim osobom dbającym o prawidłową postawę i dobrą kondycję swojego kręgosłupa.